Profesjonalne usługi dla szpitali​

Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w Szpitalu

Burzliwe zmiany otoczenia w służbie zdrowia oraz nieadekwatny poziom finansowania świadczeń medycznych są od wielu lat trwałym uwarunkowaniami funkcjonowania Szpitali, dlatego tak często trzeba zmierzyć się z sytuacjami kryzysowymi związanymi z różnymi obszarami działalności operacyjnej.

Każda sytuacja kryzysowa musi zostać potraktowana indywidualnie, ponieważ nie ma gotowych recept, jednak doświadczenia ze współpracy z wieloma Szpitalami, które znalazły się w sytuacjach kryzysowych pozwalają na szybką analizę sytuacji oraz błyskawiczne uporządkowanie sytuacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Wsparcie kadry zarządzającej Szpitala w takiej sytuacji polega na wdrożeniu konkretnych kroków pozwalających zabezpieczenie bieżącej działalności Szpitala, minimalizacja strat oraz wyciszanie negatywnych skutków społecznych wynikających z takiej sytuacji.

 

Chętnie umówimy się na pierwszą bezpłatną konsultację, i zweryfikujemy czy współpraca naszego zespołu w konkretnej sytuacji może przynieść zadowalające rezultaty.

Pozostałe obszary działania